logo   Aktuality
aktualita

Srdečně Vás zveme na konferenci, která se koná v Praze 19.10., pořádanou naším týmem na téma "Budoucnost městské mobility v kontextu společenských výzev".
Cílem konference je představit a diskutovat možnosti dalšího rozvoje udržitelné mobility ve městech s ohledem na nové společenské výzvy (zdravotní, bezpečnostní, energetické, environmentální atd.).
Přihlašovat na konferenci se můžete zde.
Uzávěrka přihlášek je 12.10.!
Na konferenci budou prezentovány výsledky výzkumu, které vycházejí z analýz unikátních dat získaných v rámci projektů „Změny dopravního chování způsobené Covid-19 a jejich společenské dopady“ (podpořený TA ČR) a „Smart city – Smart region – Smart community“ (podpořený z OP VVV). Budou představeny výsledky analýz dat z opakovaných průzkumů mobility mezi městskými obyvateli během celého covidového období a diskutovány dlouhodobé dopady pandemie na dopravní chování domácností. Konference se bude dále věnovat zkušenostem institucí, které zodpovídají za organizaci a rozvoj dopravních systémů na úrovni měst. Na akci vystoupí špičkoví zahraniční odborníci v oblasti udržitelné mobility, kteří nové informace obohatí o mezinárodní kontext a zkušenosti.

14.09.2022
DaM logo
 
FB  +420 475 284 708
FB  info@mobilita-ieep.cz
FB  @dopravamobilita
VÝZKUMNÝ TÝM DOPRAVA A MOBILITA
Institut pro ekonomickou
a ekologickou politiku

Fakulta sociálně ekonomická
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Moskevská 54
Ústí nad Labem
400 96
map
©2021 Mobilita-ieep.cz. Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu Mobilita-ieep.cz zakázáno.