Kompetenční tým Doprava a mobilita se věnuje společenskovědním a interdisciplinárním aspektům udržitelné dopravy a mobility.

  • AKTUALITY

Spustili jsme registraci na závěrečnou konferenci projektu MOBESA - "Řešení mobility v environmentálně citlivých oblastech".

Pro projekt zaměřený na dopravní chování hledáme respondenty, kteří by měli zájem zúčastnit se individuálních rozhovorů zaměřených na život v Ústí nad Labem a okolí. Rozhovory budou probíhat v červnu 2023 v prostorách FSE UJEP.

aktualita

Dne 25.3. vyšel v mezinárodním impaktovaném časopise Transportation článek Carsharing users’ behaviour and attitudes. The role of car availability in households (Chování a postoje uživatelů carsharingu. Role dostupnosti automobilu v domácnostech).

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku prof. Thomase Jonese z Ritsumeikan Asia Pacific University v Tokiu (Japonsko).

Tato kniha přináší nový přístup ke zkoumání různých názorů a kontroverzí ve společnosti s využitím analýzy diskurzu, kterou nově aplikuje v oblasti dopravy a městského rozvoje.

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku prof. Wafy Elias z SCE- Shamoon College of Engineering v Beer Sheva (Izrael).

DaM logo
 
FB  +420 475 284 708
FB  info@mobilita-ieep.cz
FB  @dopravamobilita
VÝZKUMNÝ TÝM DOPRAVA A MOBILITA
Institut pro ekonomickou
a ekologickou politiku

Fakulta sociálně ekonomická
Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Moskevská 54
Ústí nad Labem
400 96
map
©2021 Mobilita-ieep.cz. Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu Mobilita-ieep.cz zakázáno.